Wysokiej klasy podkład do twarzy – Estee Lauder Double Wear

Poszukujesz podkładu, który zapewni doskonały wygląd nawet przez cały dzień? Takiego, który zapewni świetne, naturalne krycie bez względu na wysoką temperaturę, wilgotne powietrze czy wzmożoną aktywność? Wybierz podkład Estee Lauder Double Wear.

kawa

Autor: Lilian Wong
Źródło: http://www.flickr.com
Podkład Estee Lauder Double Wear jest wysokiej jakości produktem kosmetycznym. Gwarantuje naturalny i świeży wygląd przez przez długi czas (pozostaje na twarzy do 15 godzin). Wyróżnia się naturalnym składem, dzięki czemu może być również stosowany na wrażliwa skórę twarzy.

Jeżeli poszukujesz fascynujących informacji na przedstawiany temat, to pomoże Ci ta optymalna strona (http://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/swetry), na której znajdziesz informacje, które Cię zaciekawią.

Z uwagi na półmatowe wykończenie jest również znakomity dla skóry skłonnej do przetłuszczania się.

estee lauder double wear

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com

Produkt Estee Lauder Double Wear tutaj o estee lauder double wear za sprawą średniego krycia pomoże zamaskować rozmaite niedoskonałości na twarzy, równocześnie pozwala uniknąć efektu maski – wyrównuje koloryt skóry, redukuje widoczność drobnych linii i zmarszczek. Ponadto sprawia, że skóra odzyskuje blask oraz staje się miękka w dotykumiękka. Krycie można stopniować stosując kilka cienkich warstw podkładu w celu uzyskania oczekiwanego rezultatu (produkt nakładany warstwowo potęguje efekt krycia). Lekka formuła oraz przeciwsłoneczny filtr SPF 10 rewelacyjnie sprawdzają się podczas słonecznych dni.

Dużą zaletą jest aplikator zapewniający łatwe, precyzyjne i higieniczne dozowanie podkładu. Podkład Estee Lauder Double Wear dostępny jest w kilku odcieniach, dzięki czemu można wybrać wersję idealnie dostosowaną do naszej karnacji.
Tags:  , , , ,