Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że dopiero co przeszły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, warto już pochylić się nad letnią prezencją.

Do okresu wakacyjnego jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a więc właśnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic bądź siłownię i zmodyfikować dietę. Kilka tygodni przed latem sale fitness są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić sylwetkę w niewielkim czasie.To duży błąd, ponieważ poprawianie sylwetki wymaga długich tygodni wytężonej pracy oraz wielu wyrzeczeń.

Żeby zaaplikować sobie właściwy plan ćwiczeniowy oraz menu, należy poszukać podpowiedzi w sieci. Trzeba koniecznie wiedzieć, że każdy jest wyjątkowy i nie wolno brać treningów i menu kulturystów bez modyfikacji. Nie studiuj głupawych pisemek kolorowych, gdzie w każdym numerze proponuje się rzekomo cudowne metody na wartościową masę mięśniową w miesiąc.

Udało nam się przyciągnąć Twoją myśl tym interesującym opisem? Rewelacyjnie. W takim razie namawiamy – kliknij w link urządzenia mobilne i przenieś się do kolejnej strony po detale.

Takie przemiany są nierealne, nawet przy braniu najnowszych suplementów. Niektóre produkty są warte kupna, w dalszej części prezentujemy kilka odmian. Zobacz też glutamina.

Thermo fat burnerTego rodzaju suplement jest wart nabycia. Przeciętny suplement diety na odchudzanie zwykle zawiera parę substancji, które wspomagają niszczenie tłuszczu – np. kofeinę. Z testów okazuje się, że takie suplementy wykazują znaczące działanie energetyzujące, to znaczy podbudowują nastrój zawodnika, a ich efektywność jest raczej mała. Jeśli masz historie z ciśnieniem, lepiej nie kupuj takich suplementów, ponieważ wysoka zawartość energetyków może spowodować złe samopoczucie. Sprawdź również sałatka z krewetkami.

Baton białkowyNajwiększymi nieprzyjaciółmi osoby, która pragnie zbudować ładną sylwetkę, są oczywiście cukry. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że cukier jest dużo groźniejszy dla zdrowia i sylwetki niż szkalowany tłuszcz. Jeśli dopadnie cię chęć na zjedzenie czegoś smacznego trzeba nabyć parę markowych batonów białkowych. Tego rodzaju suplementy są zazwyczaj wytwarzane z białka mlecznego oraz innych substancji. W Polsce można kupić spore spektrum smaków i odmian batonów białkowych, każdy odszuka sobie swój ulubiony słodki smak.

Źródło: