Niebanalne stroje karnawałowe idealne na imprezę. Co wybrać?

Czas karnawału to moment, kiedy można bez obaw ubrać się w różne stroje i świetnie się bawić nawet jako dorosły. Kiedyś o wiele rzadziej skłonni byliśmy do przebieranek, jednakże obecnie podejście do tego tematu jest bardziej luźne.

Przebrania karnawałowe dla Twoich dzieciZ pomocą przyjdą nam wypożyczalnie ubiorów albo sklepy udostępniające między innymi peruki i akcesoria karnawałowe czy stroje karnawałowe. Zabawne i niebanalne kostiumy będą doskonałym pomysłem w trakcie szampańskiej zabawy. Obecnie popularne są peruki nawiązujące do lat dwudziestych ubiegłego stulecia. To niesamowity pomysł na imprezę tematyczną, która na pewno przypadnie do gustu licznym osobom. Dopełnieniem są tutaj binokle dla panów oraz dodatki rodzaju laski ze srebrnym zakończeniem. Pozostałymi dodatkami karnawałowymi są zabawne garnitury dla panów w przeróżne desenie typu grochy, kraty lub zobacz też rzeczy do psów gwiazdki. Każdy pan nosił zapewne kiedyś garnitur, więc nakłonienie go, że zabawa karnawałowa ze śmiesznym garniturem to strzał w dziesiątkę nie będzie niczym skomplikowanym.

Eleganckie stroje na karnawał dla wszystkich dzieci
Z pewnością i dzieci, i panie będą miały ułatwiony wybór, ponieważ ilość rozwiązań jest tu przeogromna. Ilustracją są np. ozdoby z lat dwudziestych albo przepiękne dłuższe rękawiczki, jakie można dopasować do danego stroju. Nowością są malutkie cylindry ozdobione długimi piórami w różnych barwach. Mocuje się je za pomocą wsuwek lub tasiemek dołączonych przez producenta. Z pewnością każda pani dobierze sobie takie akcesorium do swojego stroju. Nie wolno też zapominać o naszych dzieciach.

Dziecko

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieci bardzo chętnie lubią się przebierać, więc nie będzie kłopotu z doborem dla nich stroju. Większość malców lubi przebrania, jakie nawiązują do bohaterów z baśni. Dlatego dziewczynkom spodoba się suknia księżnej, a chłopcom stój korsarza czy Batmana. Akcesoria dziecięce trzeba dobrać pamiętając jednocześnie aby nie były nadto ciężkie i nie przeszkadzały w zabawie. Przyczepiana szabla czy niezbyt długi welon dla dziewczynki będzie doskonałym rozwiązaniem.

Na rynku jest wiele sklepów, które dla niezdecydowanych służą pomocą w doborze pomysłu i ubioru. Warto zdać się na ich doświadczenie i zaskoczyć przyjaciół oryginalnym strojem na karnawałowej imprezie. Pamiętajmy – przede wszystkim mamy się dobrze bawić na zabawie.
Inne informacje: więcej tutaj