Od zaraz mieszkanie na twą kieszeń

Powszechnie wiadomo, że ceny świeżo wybudowanych lokali mieszkalnych plasują się na całkiem znacznym poziomie. Średnio zarabiający Polak musi wziąć kredyt na kilkanaście wiosen.

grzejnik

Autor: Municipal Archives of Trondheim
Źródło: http://www.flickr.com

komfort

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
Czy dałoby się chociaż trochę zmniejszyć te zadłużenia finansowe?
ogląd - dom

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym rozwiązaniem może być zakup mieszkania na rynku wtórnym.

Jeżeli użyta w niniejszym artykule narracja do Ciebie trafia, to zobacz tu (http://www.jamorski.pl/prawo-rodzinne-spadki/) inne tego typu posty – one odnoszą się do zbliżonej tematyki.

Jeśli nie stać nas na nowe mieszkania, nowe apartamenty albo nie życzymy sobie zapożyczać się na długo trwający okres czasu, warto porozglądać się za propozycjami tego rodzaju. Cena takiego mieszkania jest sporo niższa. Rzecz jasna mamy szansę na uzyskanie pożyczki na taki zakup, jeżeli udowodnimy zdolność kredytową. Dobrze jest przy okazji zrobić użytek z porad doradcy do spraw finansów oraz pośrednika mieszkaniowego. Ten ostatni powinien dostosować propozycje do naszych możliwości.

Kolejną opcją mogą być Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Jeżeli nowe mieszkania w żadnym razie nie wchodzą w rachubę, a używane to też troszkę za wysoki poziom, warto rozważyć taki zamysł. Nie nabywamy tego lokum na własność, jednak po spełnieniu określonych warunków, można je zamieszkiwać dożywotnio. Lokale te mają prawo dostać lokatorzy, których dochody nie są zbyt wygórowane. Często należy zapłacić pewną sumę lecz z pewnością jest ona kilka razy mniejsza od kwoty, jaką zapłacimy za nowe mieszkania Mieszkania w Gdańsku bądź lokale mieszkalne z rynku wtórnego.

Poza tym suma ta jest nam oddawana w momencie zaprzestania najmu. Zobacz: Deweloper LCC
Jeżeli więc chcielibyśmy znaleźć sobie mieszkanie, nowe mieszkania nie są jedyną osiągalną możliwością
Tags:  , , ,